آرایشگاه آرامیس

ماسک بلک – آشنایی اساسی با بلک ماسک صورت – سالن تخصصی پاک سازی پوست آرامیس مد : آرایشگاه آرامیس

<-PostAuthor->
آرایشگاه آرامیس

ماسک بلک – آشنایی اساسی با بلک ماسک صورت – سالن تخصصی پاک سازی پوست آرامیس مد

آموزش نحوه استفاده از ماسک بلک برای پوست صورت

ماسک بلک – آشنایی اساسی با بلک ماسک صورت – سالن تخصصی پاک سازی پوست آرامیس مد

ماسک بلکسالن تخصصی مراقبت از پوست آرامیس مد در این پست به شما دوستان آموزش آشنایی اساسی با ماسک بلک صورت را ارائه می دهد. پس اگر نام ماسک صورت بلک را شنیده اید و به دنبال آشنایی هرچه بیشتر با این ماسک مدرن از هر لحاظ هستید، این مطلب را تا انتها با سالن زیبایی آرامیس مد مدرنیته ترین مرکز مراقبت از پوست و مو در محله های فلکه اول صادقیه و فلکه دوم صادقیه تا انتها دنبال کنید.

آشنایی با فواید و مضرات ماسک صورت بلک: پاک سازی پوست

همانطور که آگاهی دارید تمام محصولات مراقبت از زیبایی علاوه بر داشتن فواید، مضراتی را نیز به همراه دارند و ماسک بلک نیز از این قاعده جدا نمی باشد. پس توصیه سالن مراقبت از پوست آرامیس مد به شما دوستان بررسی فواید و مضرات هر محصول قبل از استفاده از آن می باشد. زمانی که شما با تمام جوانب یک محصول آشنا شوید، می توانید بسنجید که آن محصول چقدر برای شما مفید و چقدر می تواند مشکل ساز باشد، به این صورت با آگاهی تصمیم به استفاده می گیرید.

هرآنچه که در خصوص ماسک سیاه صورت باید بدانید

هرآنچه که در خصوص ماسک سیاه صورت باید بدانید

۱-ماسک صورت بلک چیست؟

ماسک بلک یا به عبارتی ماسک سیاه دارای طیف گسترده ای می باشد، که همه آنها در بازار یافت می شوند. اما در حقیقت تمامی این محصول ها از همان ذغال فعال مصرفی در تمامی لوازم آرایشی سرچشمه می گیرند.

  • تبلیغات چه می گویند:

آنچه که در تبلیغات ذکر می شود که احتمالا هم شما آن را شنیده باشید، ماسکی مناسب سفید کردن پوست، ازبین برنده لک و جوش و موهای ریزی که در صورت موجود است.

آموزش نحوه استفاده از ماسک بلک برای پوست صورت

آموزش نحوه استفاده از ماسک بلک برای پوست صورت

۲-روش استفاده از ماسک صورت بلک:

مقدار کم و جزئی از ماسک را روی پوست صورت تان قرار داده و برس مناسب کاملا سطح پوست را به آن آغشته کنید. سپس آنقدر آن را با استفاده از برس ماساژ دهید که رنگ براق ماسک بلک، کدر و مات شود.

  • جداسازی ماسک از صورت:

ابتدا به مدت ۴۵ دقیقه صبر کنید تا کاملا ماسک سیاه روی صورتتان خشک شود. در ادامه با استفاده از دست ماسک را از صورت تان جدا کنید و بعد با استفاده از آب سرد پوست صورت خود را شستشو دهید.

بهترین مارک بلک ماسک مناسب پوست صورت

بهترین مارک بلک ماسک مناسب پوست صورت

۳-آیا ماسک سیاه موثر است؟

این ماسک دقیقا....

برای مشاهده ادامه آشنایی اساسی با بلک ماسک صورت اینجا کلیک کنید.

مرجع:

http://aramismode.com/ماسک-بلک-پوست-صورت-پاکسازی/

برچسب ها: ماسک شکری , ماسک صورت , ماسک صورت برای پوست چرب , ماسک صورت برای پوست خشک , ماسک صورت برای لک , ماسک عسل و لیمو , ماسک ماست ,

[ بازدید : 60 ] [ نظر شما : 1 2 3 4 5 6 ]

تاريخ : سه شنبه 23 آبان 1396 | 20:42 | نویسنده : آرامیس |