آرایشگاه آرامیس

آموزش از بین بردن عادت های ضد زیبایی : آرایشگاه آرامیس

<-PostAuthor->
آرایشگاه آرامیس

آموزش از بین بردن عادت های ضد زیبایی

چگونه عادت های بدی راکه باعث از دست رفتن زیبایی می شوند از بین بیریم؟

سه روش برای مبارزه با عادت های ضد زیبایی وجود دارد :

  • از بین بردن عادت های بد مربوط به صورت
  • از بین بردن عادت های بد مربوط به مو
  • از بین بردن عادت های بدی مثل ناخن جویدن

روش اول: عادت های بد مربوط صورت را از بین ببرید.

آموزش از بین بردن عادت های ضد زیبایی

آموزش از بین بردن عادت های ضد زیبایی

۱-از دست زدن و تماس با صورتتان خودداری کنید:

یکی از عادت های ضد زیبایی استفاده نادرست از دست است، شما هر روز از دستانتان استفاده می‌کنید، به هر چیزی دست می‌زنید. هرچیزی را که شما به آن دست می‌زنید به صورتتان برخورد می کند، پس حواستان باشد هر زمان که نیاز می شود دستانتان را بشویید.

اگر به دست زدن به صورتتان بسیار عادت کرده اید، از هرنوع وسوسه و آزمایشی اجتناب کنید. اگر به عنوان مثال، اگر بدن شما خارش دارد از داخل لباس خود استفاده کنید. فقط مطمئن باشید که آنها تمیز باشند.

از بین بردن عادت های بد مربوط به صورت

از بین بردن عادت های بد مربوط به صورت

۲-لب های خود را لیس نزنید:

یکی از عادت های ضد زیبایی رایج بزاق دهان است، بزاق خشک باعث شکاف خوردن لب می‌شود. با استفاده از مرهم لب و مصرف منظم آب شکاف لب ها را بهبود دهید.

  • برای ترک عادت های ضد زیبایی بزاق نرم کردن لب است. لایه‌ی ضخیمی از ژلاتین نفتی را هرشب قبل از اینکه به تختخواب بروید بمالید (وازلین یک انتخاب خوبی است). این واقعا مفید است (مخصوصا برای کسانی که در اتاقی با تهویه روشن می خوابند) به این دلیل که ژلاتین نفتی به رطوبتی که در لب های شما است می چسبد و آنها را از خشک شدن محافظت می‌کند.
از دست زدن و تماس با صورتتان خودداری کنید

از دست زدن و تماس با صورتتان خودداری کنید

۳-چشمانتان را نمالید:

پوست اطراف چشمانتان بسیار ظریف، حساس و نازک است و این یکی از خطرناک ترین عادت های ضد زیبایی است، بنابراین مالش چشمانتان باعث التهاب و در حالت حادش باعث سرخی چشم می‌شود. از یک حوله و یا نوک انگشتتان به آرامی برای تسکین دادن سوزش چشم استفاده کنید.، البته از تمیز بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

دست کاری نکردن جوش

دست کاری نکردن جوش

۴-جوش ها را به حال خودشان واگذارید:

جوش ها سوراخ های انباشته از باکتری هستند یکی دیگر از عادت های ضد زیبایی است، بنابراین دست زدن به آنها باعث آزار پوست شما شده و صورت شما دارای شکاف می‌گردد.

  • محصولات دارویی بدون نسخه، می‌توانند مفید واقع شوند، ولی بهترین راه برای از بین بردن جوش ها بدون داروی ترکیبی این است که روزانه یک بار مقداری از روغن درخت چای را بر روی جوش آهسته بریزیم. انجام دادن این کار مقدار زیادی از التهاب پوست را کم می‌کند.
  • اگر شما از روی عادت در دمای سرد می‌خوابید، هر روز دما را به مقدار خیلی کمی بیشترکنید، تا زمانی که به استفاده از دمای زیاد عادت کنید. اگر هنوز به خنکی نیاز دارید، به یاد داشته باشید که هرشب قبل از خواب از لوسیون بدن استفاده کنید و یک شب در میان جوراب بپوشید.

روش دوم: از بین بردن عادت های بد مربوط به مو

از بین بردن عادت های بد مربوط به مو

از بین بردن عادت های بد مربوط به مو

۱-استفاده از کش موی مناسب:

از کش فابریکی (سبک بافت) برای بستن مو هایتان استفاده کنید، کش پلاستیکی پهن باعث پاره شدن و دوشاخه شدن مو می شود و این خود تبدیل به یکی از عادت های ضد زیبایی می شود.

استفاده کمتر از وسایل گرمازا

استفاده کمتر از وسایل گرمازا

۲-از وسایل آرایشی گرما زا اجتناب کنید:

استفاده زیاد از وسایل آرایشی گرمازا نیز از عادت های ضد زیبایی که باعث خشکی و فرفری شدن مو ها می گردند.

  • تا جایی که امکان دارد به وسیله ی هوا مو ها یتان را خشک کنید.
  • قبل استفاده از وسایل آرایشی گرمازا، سرم محافظت در برابرگرما را به مو هایتان بزنید. سرم محافظت در برابر گرما نه تنها از پوست موهایتان محافظت می‌کند بلکه می‌تواند مو هایتان را درخشنده تر کنید.
آموزش از بین بردن عادت های ضد زیبایی

آموزش از بین بردن عادت های ضد زیبایی

۳-از شستن هر روز سر اجتناب کنید:

یکی از آسان ترین راه های جلوگیری از خشک شدن و فرفری شدن مو است، همچنان که همیشه شستن زیاد مو ها می‌تواند مو های شما یا روغن های طبیعی آنها را از بین ببرد.

  • اگرچه برای کسانی که موی کوتاهی دارند شست و شوی روزانه برای آنها خوب است، ولی کسانی که موی بلندی دارند باید مو های شان را کمتر بشویند. کسانی که مو هایشان تا شانه می رسد باید مو هایشان را یک روز در میان بشویند; کسانی که موهایشان از این بلندتر است باید سه روز یکبار موهایشان را بشویند.

روش سوم: عادت ناخن جویدن

برای مشاهده مبارزه با جویدن ناخن و ادامه آموزش اینجا کلیک کنیدمرحع:

http://aramismode.com/آموزش-زیبایی-عادت-رفتار/برچسب ها: آرامیس , دست , سالن آرامیس , سالن ناخن شهرک غرب , سالن ناخن غرب تهران , کاشت ناخن در تهران , کاشت ناخن مصنوعی , لب , ناخن , ناخن کار حرفه ای , نرم کردن لب ,

[ بازدید : 99 ] [ نظر شما : 1 2 3 4 5 6 ]

تاريخ : سه شنبه 26 بهمن 1395 | 7:31 | نویسنده : آرامیس |