آرایشگاه آرامیس

آرامیس مد بهترین آرایشگاه عروس های ایران – آموزش حرفه ای برنامه ریزی عروسی برای خود : آرایشگاه آرامیس

<-PostAuthor->
آرایشگاه آرامیس

آرامیس مد بهترین آرایشگاه عروس های ایران – آموزش حرفه ای برنامه ریزی عروسی برای خود


جدید ترین آرایشگاه عروس

آرامیس مد بهترین آرایشگاه عروس های ایران – آموزش حرفه ای برنامه ریزی عروسی برای خود

اگر شما دوستان به دنبال مجرب ترین روش آموزش حرفه ای برنامه ریزی عروسی برای خود هستید در این مقاله آرامیس مد بهترین آرایشگاه عروس های ایران واقع در غرب تهران محله شهرک غرب را دنبال کنید. برنامه ریزی برای روزی که می تواند بهترین و شادترین روز زندگی شما باشد، به ایده ها و کارهای خلاقانه از طرف زوجین و تمامی اعضاء خانواده و دوستانی که شما آنها را بخشی از برنامه عروسی قرار داده اید نیازمند است.

چگونه برنامه ریزی عروسی خود را انجام دهیم؟

برنامه ریزی عروسی خود به آماده سازی بسیار دقیق احتیاج دارد تا شما از این که روز عروسی تان به درستی و آرامی پیش می رود اطمینان داشته باشید. برنامه ریزی برای عروسی می تواند یکی از بهترین خاطرات زندگی شما را بسازد اما این کار می تواند با وجود لذت بخش بودن بسیار پر چالش و پر استرس نیز باشد.

  • شما باید مطمئن باشید که بخشی از برنامه های شما آن گونه که انتظار داشته اید پیش نخواهند رفت، پس خود را برای چنین اتفاقاتی آماده کنید.
  • راه حل اصلی این است که طبق برنامه ریزی و با توجه و پایبند به آن باقی بمانید و برای خود بودجه تعیین کنید و زمان زیاد و مناسبی را برای رسیدن به همه ی کارها و فراهم کردن همه چیز در نظر داشته باشید.

بخش اول: بودجه، زمانبندی و ثبت و طبقه بندی اطلاعات.

بهترین عروس کار

بهترین عروس کار

۱-یک بودجه تعیین کنید.

بسیار مهم است که بودجه مشخصی برای برنامه ریزی عروسی قرار دهید و آرزوهای خود را با توجه به بودجه و نزدیک به واقعیت قرار دهید. با اینکه روز عروسی، روز بسیار خاصی در زندگی شما است اما این مسئله بهانه ی خوبی نیست تا با پولی که در توانتان نیست، مراسم بگیرید.

  • بودجه بندی درست:

هر وقت احساس ترس و نا امیدی کردید به خود یاد آور شوید که شما هنوز روز های فوق العاده ی زیادی در پیش رو دارید. نمی خواهید که خرج ها و هزینه های خارج برنامه و سرسام آوری داشته باشید.

  • تنظیم هدف:

برنامه ریزی عروسی را به نحوی تنظیم کنید که هزینه هایتان به هیچ عنوان از مقدار کلی بودجه تان بیشتر نشود. اگر بر روی یک مورد بیشتر از مقدار مورد نظر هزینه کردید، از بودجه یک مورد دیگر کمی کم کنید تا در نهایت بودجه اصلی شما تغییری نکند.

  • منعطف باشید:

خود را برای انعطاف پذیری و اولویت بندی هزینه های بزرگ و مهم آماده کنید. شما هر زمانی که بخواهید می توانید برای انجام شدن یا نشدن عمور کم اهمیت تصمیم بگیرید.

  • کمک گرفتن:

اگر والدینتان و یا والدین همسرتان، تصمیم به تامین مالی عروسی دارند. شما کمک و پشتوانه ی اضافی خواهید داشت. با این حال مطمئن شوید که به آنها هم فشار وارد نمی کنید. از آنها سقف بودجه شان را بپرسید و از آن فراتر نروید.

معرفی بهترین مرکز آرایش عروس

معرفی بهترین مرکز آرایش عروس

۲- یک برنامه ریزی دقیق برای مهمانی انجام دهید.

این بخش مهم ترین قسمت برنامه ریزی عروسی شماست. با توجه به مقدار روزهایی که فرصت دارید یک برنامه ریزی دقیق و حساس برای خود انجام دهید. قبل از هر چیز از یک تقویم استفاده کنید و سعی کنید تا از یک راهنمای برنامه ریزی برای عروسی کمک بگیرید. شما زمانبندی و برنامه ریزی های گوناگونی را در راهنماهای عروسی که به صورت کتاب، مقاله، مجله و یا حتی آنلاین یافت می شوند پیدا خواهید کرد.

  • میزان زمانبندی:

احتمالا پس از مدتی تحقیق متوجه خواهید شد که اکثر راهنماها زمان شما برای برنامه ریزی عروسی را حدود دوازده ماه فرض می کنند. اگر زمان کمتری دارید به سادگی برنامه را با توجه به شرایط خود تغییر دهید. ( سه ماه آخر بیشترین اهمیت را دارد)

  • اگر دوازده ماه فرصت ندارید وحشت زده نشوید.

معمولا پیشنهادات راهنماهای برنامه ریزی برای چند ماه اول شامل کارهایی است که می توان آنها را خیلی سریع تر انجام داد. کارهایی مثل اعلام نامزدیتان و چاپ این خبر در روزنامه های محلی، خرید کتاب ها و نرم افزارهای برنامه ریزی، بودجه بندی، انتخاب محل عروسی و تعیین تاریخ عروسی.

یکی از اصلی ترین دلایلی که برای برگذاری مراسم عروسی باید خیلی زود تر دست به کار شد، رزرو سالن و پذیرایی می باشد. بهترین و پر طرفدار ترین سالن ها معمولا سریعا و حدودا از یک سال جلوتر پر می شوند و خیلی از مردم بالاجبار مراسم عروسی خود را با توجه به سالن های خالی و موجود برگذار می کنند.

  • به دنبال بهترین پیشنهاد باشید:

اگر این مسئله باعث آزار شما می شود و شما یک سال برای برنامه ریزی عروسی فرصت ندارید، به دنبال پیشنهادات خوب موجود بگردید، از باغ های عمومی و سالنهای کمتر شناخته شده. مراقب باشید که در این تصور که باید در سالنی مراسم برگذار کنید که باقی عروس ها در سال مراسم خود را در آن برگذار می کنند گیر نکنید.

آرایش عروس و مدل موی عروس

آرایش عروس و مدل موی عروس

۳-یک روش کارآمد برای ضبط و ثبت اطلاعات انتخاب کنید.

شما باید برای هر برنامه ای که در پیش رو دارید و هر تصمیمی که گرفته اید جدول تنظیم کنید. همچنین تمامی فاکتورها، نکات، رسیدها، چیدمان های صندلی، عکس های دکوراسیون/لباس مورد نظر، دستورالعمل ها و غیره… باید در یک جا جمع آوری شوند.

  • تهیه یک کیسه پلاستیکی!:

پس بدین منظور حداقل...

برای مشاهده ادامه آموزش حرفه ای برنامه ریزی عروسی برای خود اینجا کلیک کنید.

مرجع:

http://aramismode.com/آرامیس-مد-بهترین-آرایشگاه-عروس-های-ایر/

برچسب ها: آرایش عروس و مدل موی عروس , آرایشگاه عروس در تهران , آرایشگاه عروس در فرحزاد , آرایشگاه عروس و داماد , بهترين آرايشگاه عروس در تهران ,

[ بازدید : 39 ] [ نظر شما : 1 2 3 4 5 6 ]

تاريخ : شنبه 20 آبان 1396 | 10:15 | نویسنده : آرامیس |